Šťastné a veselé

25. prosince 2010 v 20:38 | Devi |  Life
Ave.

Vypadá to, že jsem pana bratra předběhl s vánočním článkem, když on si píše ty své filozofické úvahy, které tak nesnáší. :) Sorry bráško, vím, že na tom pracuješ, ale já nepsal články mnohem déle než ty a trošku pozornosti si zasloužím aspoň o těch Vánocích. :P

(těším se na Yaoi jako TT, konečně něco, o čem mohu zasvěceně psát :D)Tak tedy. To nejhorší máme už relativně za sebou. Večeři jsme zdlábli, se svou rodinou pohovořili, dárky jsme si rozdali a pak jsme se pokojně rozešli do svých domovů. Žádné velké karamboly, jen spousta dárků, jídla, pití, smíchu a pohody. Neslyšel jsem vlastního slova (ani vlastní úchylné myšlenky), ale líbilo se mi to.

Já z Vánoc tedy moc nemám. Pořád mám nějaké omezení, co se mého stravování týče, takže se nemůžu přežírat více, než je zdrávo a než to dělám obvykle. S dárky jsem ale celkem spokojený. Dostal jsem jednu krásnou, dlouhou, ostrou věcičku... přímo katana, kterou jsem si hrozně přál, to není, ale taky je to krásná věc. Není to ale jediný dáreček, který mi byl věnován.

Z dalších mě věnovaných dárečků jsem dostal třeba haldu oblečení a různé kravinky na hraní, které se mi v budoucnu budou velmi hodit. 

Co jsem daroval já? Něco jako třeba... hm. Něco cosplayerského pro brášku, něco s-m pro něj a jeho přítele dohromady, nějaká zkrášlovadla a nějaké další kravinky... (paměť mi už tolik neslouží) Důležité je, že si nikdo nestěžoval a každý měl z dárků radost. Kluci z autíček měli obrovskou radost, ale předpokládám, že si s tím stejně nejvíc budu hrát já. 

Ale nevěřili byste, jak složité je sehnat dárek pro malou holčičku. Sháněl jsem cosi hezkého pro své neteře a nacházel jsem samou růžovou Majly Sajrajt a Demi Fujtoto a Háj Skůl Mjůzikl, ale nakonec jsem něco přeci jen sehnal bez těchto e-é motivů. :) 

Ošklivé zajetí konzumu a fuj fuj stres. Já na to kašlu, jdu si hrát s autíčky a bagříkem.

Těšíme se na Silvestra, ale asi stejně nebudu moct chlastat. Áchjo.

A copak jste dostali vy? A užili jste si Vánoce? :)

To by mohlo pro začátek stačit, už se s vámi rozloučím :)

Šťastný a veselý

Čáo ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | 25. prosince 2010 v 20:53 | Reagovat

Buď rád, že máš v jídle omezení, aspoň nežereš jak to prase (čili já);)xD
Hlavně, že ste byli všichni spolu, ty si máš s čím hrát a kluci ne:).
My jsme si Vánoce neužili, ale to je nepodstatné;)
Tak si uživej hezky svátky a zatím se mě;)

2 Moony Moony | E-mail | 26. prosince 2010 v 2:08 | Reagovat

Dívej se na to pozitivně: prvního ledna bude všem strašně špatně a ještě o něco později zešílí z nabraných kil, jenom tobě bude fajn :o)
Je dobře, že si budeš mít s čím hrát... i jako tatínek. Jen nezapomeň klukům autíčka i bagřík občas půjčit, ať jim to není líto ;o)
Vánoce jsme přežili, přežijeme všechno... užívej volna a měj se fajn :o)

3 Dráče Dráče | E-mail | Web | 28. října 2013 v 17:37 | Reagovat

Deví, vím, že sem chodíš, i když zrovna nepíšeš...
Chtěla jsem ti oznámit, že jsi nominovaný:
shirogane.blog.cz/1310/libster-blog-award
Pokud tě to obtěžuje, nemusíš reagovat ani se účastnit, je to nepovinné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama